Екс-гравець збірної України Максим Калиниченко розказав про бажання розпочати тренерську кар'єру.
«Вже подав документи на отримання ліцензії, а 2 грудня полечу до Києва на співбесіду для вступу на тренерські курси. Чому в Київ? Тут мені сказали, що з моїм паспортом краще не потикатися. Чи є бажання в перспективі стати тренером «Спартака»? Є, звичайно. Воно у всіх є», - зізнався Калиниченко російському «Чемпионату».