Алекс Тейшейра: «Дніпро» більш небезпечний, ніж «Динамо»

Динамо Київ 27 Листопада, 13:28 1122
Алекс Тейшейра: «Дніпро» більш небезпечний, ніж «Динамо»  | 19-27
Півзахисник донецького «Шахтаря» Алекс Тейшейра вважає, що «гірняки» ще матимуть шанс поборотися за чемпіонство у цьому сезоні.

Півзахисник донецького «Шахтаря» Алекс Тейшейра вважає, що «гірняки» ще матимуть шанс поборотися за чемпіонство у цьому сезоні.

«Шахтар» п'ять років поспіль бере чемпіонство. Наші конкуренти надзвичайно злі на нас. Буде непросто домогтися успіху в шостий раз, оскільки зараз ми відстаємо і від «Дніпра», і від «Динамо». Але це ще не кінець. Попереду друга половина чемпіонату», - заявив Тейшейра в інтерв'ю журналу «Футбол».

«Хто небезпечніше: «Дніпро» або «Динамо»? «Дніпро». Як команда вони більш згуртовані та організовані».