Президент «Ріу Аве»: «Наша мета - обіграти «Динамо»

Динамо Київ 27 Листопада, 13:42 627
Президент «Ріу Аве»: «Наша мета - обіграти «Динамо»  | 19-27
Президент «Ріу Аве» Антоніо Сільва Кампос сподівається, що в матчі з «Динамо» його клуб доб'ється першої перемоги на груповому етапі Ліги Європи.

Президент «Ріу Аве» Антоніо Сільва Кампос сподівається, що в матчі з «Динамо» його клуб доб'ється першої перемоги на груповому етапі Ліги Європи.

- Наша мета - здобути перемогу, провести хорошу гру, щоб підтримати імідж нашого клубу і Португалії. В той же час, ми знаємо, що ми не проходимо в наступний етап, але постараємось гідно провести матч.

Я розчарований, що ми пропустили м'яч в кінці гри проти «Стяуа» і втратили шанс продовжити боротьбу за вихід з групи. Коли нам забили на 94-й хвилині, ми не лише втратили шанси на вихід у плей-офф, а й також втратили 100 000 євро. Це велика сума для нас, - цитує Кампоса O Jogo.