Тренер «Ріу Аве» Педру Мартінш: «Динамо» може претендувати на перемогу у Лізі Європи»

Динамо Київ 27 Листопада, 20:40 4572
Тренер «Ріу Аве» Педру Мартінш: «Динамо» може претендувати на перемогу у Лізі Європи»     | 19-27
Наставник «Ріу Аве» Педру Мартінш прокоментував результат поєдинку Ліги Європи із «Динамо» у Києві (2:0) на післяматчевій прес-конференції.

Наставник «Ріу Аве» Педру Мартінш прокоментував результат поєдинку Ліги Європи із «Динамо» у Києві (2:0) на післяматчевій прес-конференції.

- Пане Мартінш, у чому ви вбачаєте причину сьогоднішньої поразки – у холодній погоді, відсутності мотивації чи відсутності ключових гравців атаки?

- Щиро кажучи, не думаю, що головна проблема була в холодній погоді або відсутності кількох футболістів. У деякі періоди ми грали досить непогано. Думаю, що головна причина такого результату – це високий клас «Динамо». Київське «Динамо» – команда, яка цілком може претендувати на перемогу у Лізі Європи. Думаю, що саме це головним чином вплинуло на кінцевий результат.

Ми непогано почали гру, створювали моменти у першій половині першого тайму. Але кінцівка тайму, на мій погляд, була провалена. Після перерви ми створили дві гольові можливості і могли відіграти один м’яч. У будь-якому разі, це корисний досвід для нас. Ми маємо зробити висновки стосовно того, що у вирішальні моменти не можемо реалізувати гольові можливості, які надає нам суперник.

- Вчора ви казали, що головною метою «Ріу Аве» є гідно завершити виступ у Лізі Європи. Чи вважаєте сьогоднішню гру такою, яку провели гідно? Можливо, ви занадто поспішили з замінами, залишивши гравців, які могли допомогти змінити хід гри, у запасі?

- Результат для нас сумний, але моя команда віддала всі сили. Суперник грав дуже добре, та я пишаюся своїми футболістам, вони залишали на полі всі сили і душу. Але ще й такий момент – у нас у неділю важлива гра у чемпіонаті Португалії, однак нам не дозволили перенести цей матч на понеділок. Усі португальські команди, які виступають у єврокубках, не отримують дозволу у федерації перенести матчі. У таких умовах, враховуючи перельоти, важко підготувати команду, футболісти дуже втомлені.

- Чи могли б ви порівняти «Динамо» з провідними португальськими клубами? На чию користь буде таке порівняння?

- Я не буду порівнювати «Динамо» з португальськими командами. Вже говорив, що кияни – дуже сильна команда з великою історією.