Драгович: «Ласкаво просимо до наступного раунду»

Динамо Київ 27 Листопада, 21:42 1456
Драгович: «Ласкаво просимо до наступного раунду»  | 19-27
Захисник київського «Динамо» Александар Драгович поділився своїми емоціями від перемоги у матчі з «Ріу Аве».

Драгович опублікував фото команди у соціальній мережі «Фейсбук» та підписав:

«Добре зроблено, хлопці. Ласкаво просимо до наступного раунду».