Драгович опублікував фото команди у соціальній мережі «Фейсбук» та підписав:
«Добре зроблено, хлопці. Ласкаво просимо до наступного раунду».

Драгович опублікував фото команди у соціальній мережі «Фейсбук» та підписав:
«Добре зроблено, хлопці. Ласкаво просимо до наступного раунду».
