Мігель Велозу дуже задоволений сьогоднішньою перемогою

Динамо Київ 27 Листопада, 23:02 1501
Мігель Велозу дуже задоволений сьогоднішньою перемогою      | 19-27
Динамівський півзахисник Мігель Велозу зрадів забитому голу у ворота «Ріу Аве».

Велозу розмістив фото у своєму «Інстаграмі» та подякував за перемогу: «Я вдячний!! Дякувати Богові за все!»