Автор першого голу у ворота «Ріу Аве» - динамівець Джермейн Ленс - відповів на запитання журналістів після матчу (2:0).
- Думаю, що ми провели гарний матч і досягли хорошого результату. У першому таймі «Динамо» створило багато гольових моментів, але не змогло їх реалізувати, чим ускладнило собі життя. Але у другій половині матчу ми змогли забити два м’ячі та довести гру до перемоги.
- Це найкраща ваша гра за «Динамо»?
- Ні. Мабуть, тепер після кожного матчу, у якому я відзначаюся голом, усі будуть думати, що це моя найкраща гра. Але я вже багато зіграв за «Динамо» і не можу сказати, який із матчів був для мене кращим. Я завжди намагаюся віддаватися на полі на повну, іноді це виходить краще, іноді – гірше, але я завжди борюся за результат для своєї команди.
- Ви кілька разів асистували Кравцю, але він не зміг забити…
- Якщо він не забив, то це не асист! (Сміється) Кравець також дуже старався забити, але удача сьогодні була не на його боці. Таке трапляється.
- Хто, на вашу думку, зараз найкращий форвард «Динамо»?
- Ми маємо тільки хороших форвардів.
- Але хто з них найкращий?
- Я можу назвати п’ять прізвищ. В «Динамо» грають лише класні футболісти.
- І хто вони?
- Мбокані, Кравець, Ярмоленко, Гусєв, я… У нас є багато нападників.
- Яка зараз атмосфера в команді?
- Якщо команда виграє у Лізі Європи та йде першою у чемпіонаті України – атмосфера завжди добра. Зараз ми дуже серйозно вмотивовані.
- Як вам сьогоднішня погода?
- Дуже холодно! Думаю, в неділю буде ще холодніше.
- Яке завдання у «Динамо» у Лізі Європи?
- Звичайно, ми хочемо пройти якомога далі, але це буде важко, оскільки ми ставимо високі цілі ще й у чемпіонаті, і в Кубку України. Якщо ми вийдемо у півфінал або фінал Ліги Європи – буде добре.
- Капітан «Динамо» Олександр Шовковский встановив рекорд за кількістю зіграних матчів. Що ви думаєте з цього приводу?
- Точно не пам’ятаю, скільки йому років: 35, 36 чи, може, 40? Але він є дуже досвідченим гравцем, провів багато матчів за «Динамо» і встановив великий рекорд.
- Вам теж передається його досвід?
- Звісно! Це допомагає у важких і важливих матчах. Шовковський намагається передати свій досвід партнерам – дуже добре мати в команді такого гравця.
- Ви щасливі в «Динамо» зараз?
- Я завжди був щасливим.
- Про що ви думали, коли забивали сьогодні?
- Після того, як я отримав м’яча, пройшов у штрафний майданчик і намагався знайти простір для удару.
- Чому для «Динамо» сьогодні було так складно відкрити рахунок?
- Думаю, якоїсь особливої причини немає. Усі намагалися забити – іноді це вдається, іноді – ні. Перший гол забити було справді важко, а другий вже дався простіше.