Джермейн Ленс: «Це не краща моя гра за «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 27 Листопада, 23:34 1939
Джермейн Ленс: «Це не краща моя гра за «Динамо». ВІДЕО  | 19-27
Автор першого голу у ворота «Ріу Аве» - динамівець Джермейн Ленс - відповів на запитання журналістів після матчу (2:0).

Автор першого голу у ворота «Ріу Аве» - динамівець Джермейн Ленс - відповів на запитання журналістів після матчу (2:0).

- Думаю, що ми провели гарний матч і досягли хорошого результату. У першому таймі «Динамо» створило багато гольових моментів, але не змогло їх реалізувати, чим ускладнило собі життя. Але у другій половині матчу ми змогли забити два м’ячі та довести гру до перемоги.

- Це найкраща ваша гра за «Динамо»?

- Ні. Мабуть, тепер після кожного матчу, у якому я відзначаюся голом, усі будуть думати, що це моя найкраща гра. Але я вже багато зіграв за «Динамо» і не можу сказати, який із матчів був для мене кращим. Я завжди намагаюся віддаватися на полі на повну, іноді це виходить краще, іноді – гірше, але я завжди борюся за результат для своєї команди.

- Ви кілька разів асистували Кравцю, але він не зміг забити…

- Якщо він не забив, то це не асист! (Сміється) Кравець також дуже старався забити, але удача сьогодні була не на його боці. Таке трапляється.

- Хто, на вашу думку, зараз найкращий форвард «Динамо»?

- Ми маємо тільки хороших форвардів.

- Але хто з них найкращий?

- Я можу назвати п’ять прізвищ. В «Динамо» грають лише класні футболісти.

- І хто вони?

- Мбокані, Кравець, Ярмоленко, Гусєв, я… У нас є багато нападників.

- Яка зараз атмосфера в команді?

- Якщо команда виграє у Лізі Європи та йде першою у чемпіонаті України – атмосфера завжди добра. Зараз ми дуже серйозно вмотивовані.

- Як вам сьогоднішня погода?

- Дуже холодно! Думаю, в неділю буде ще холодніше.

- Яке завдання у «Динамо» у Лізі Європи?

- Звичайно, ми хочемо пройти якомога далі, але це буде важко, оскільки ми ставимо високі цілі ще й у чемпіонаті, і в Кубку України. Якщо ми вийдемо у півфінал або фінал Ліги Європи – буде добре.

- Капітан «Динамо» Олександр Шовковский встановив рекорд за кількістю зіграних матчів. Що ви думаєте з цього приводу?

- Точно не пам’ятаю, скільки йому років: 35, 36 чи, може, 40? Але він є дуже досвідченим гравцем, провів багато матчів за «Динамо» і встановив великий рекорд.

- Вам теж передається його досвід?

- Звісно! Це допомагає у важких і важливих матчах. Шовковський намагається передати свій досвід партнерам – дуже добре мати в команді такого гравця.

- Ви щасливі в «Динамо» зараз?

- Я завжди був щасливим.

- Про що ви думали, коли забивали сьогодні?

- Після того, як я отримав м’яча, пройшов у штрафний майданчик і намагався знайти простір для удару.

- Чому для «Динамо» сьогодні було так складно відкрити рахунок?

- Думаю, якоїсь особливої причини немає. Усі намагалися забити – іноді це вдається, іноді – ні. Перший гол забити було справді важко, а другий вже дався простіше.