«Перш за все, хочеться привітати команду та керівництво з хорошим результатом. Головне – було вирішити завдання з виходом з групи зараз, щонайшвидше.
Гра киян сподобалась. Команда мала бажання грати і створювала моменти.
Якби Кравець забив – могло б бути три нуль та більше. Але на старті «Динамо» саме собі «приносило» моменти. Потрібно було зіграти простіше.
Для першого голу Ленс все зробив сам: пробіг пів поля, класно обіграв, був невеликий рикошет, але – не без везіння. Не лише в цій грі, але й протягом останніх – він лідер команди. В цьому матчі віддав три паси, два з яких мали бути гольовими.
Передача від Ярмоленка вийшла шикарною: Велозу потрібно було лише голову підставити.
Шовковського вітаємо з 582-им матчем і бажаємо побільше ігор в футболці «Динамо».