Едуард Цихмейструк: «Протягом останніх матчів Ленс – лідер команди»

Динамо Київ 28 Листопада, 08:11 916
Едуард Цихмейструк: «Протягом останніх матчів Ленс – лідер команди»   | 19-27
Експерт «Профутболу» Едуард Цихмейструк прокоментував перемогу «біло-синіх» над португальцями в матчі п’ятого раунду Ліги Європи.

«Перш за все, хочеться привітати команду та керівництво з хорошим результатом. Головне – було вирішити завдання з виходом з групи зараз, щонайшвидше.

Гра киян сподобалась. Команда мала бажання грати і створювала моменти.

Якби Кравець забив – могло б бути три нуль та більше. Але на старті «Динамо» саме собі «приносило» моменти. Потрібно було зіграти простіше.

Для першого голу Ленс все зробив сам: пробіг пів поля, класно обіграв, був невеликий рикошет, але – не без везіння. Не лише в цій грі, але й протягом останніх – він лідер команди. В цьому матчі віддав три паси, два з яких мали бути гольовими.

Передача від Ярмоленка вийшла шикарною: Велозу потрібно було лише голову підставити.

Шовковського вітаємо з 582-им матчем і бажаємо побільше ігор в футболці «Динамо».