Ігор Шуховцев: «Командна гра «Динамо» була на висоті»

Динамо Київ 28 Листопада, 08:45 1150
Ігор Шуховцев: «Командна гра «Динамо» була на висоті»   | 19-27
Експерт «Профутболу» Ігор Шуховцев прокоментував перемогу «біло-синіх» над португальцями в матчі п’ятого раунду Ліги Європи.

«Сьогодні був не зовсім легкий матч, в якому простежувалась командна гра київського «Динамо». Не якісь індивідуальні якості – хоча були й присутні такі моменти, але кияни були, перш за все, командою на полі і за рахунок цього досягли результату. Командна гра сьогодні була на висоті.

Ленс вирішив взяти на себе гру і забив дуже важливий м’яч, котрий поклав початок виходу команди з групи.

Радує те, що в другому голі чотири гравців «Динамо» вибігали в атаку і могли замикати шикарну передачу від Ярмоленка, навіть якби вона пройшла повз Велозу. Все було походу, по-футбольному, приємно дивитись.

Мабуть, Ребров дав Ленсові більше простору попереду, а Ямоленка відтягнув працювати на команду. Сьогодні Ярмоленко зробив більше для команди, ніж для себе.

Кравець дуже бажав забити, але сьогодні в нього «м’яч не йшов».

Вітаємо Шовковського з 582-им матчем. Це дійсно дата.

Голкіпер «Ріу Аве» Едерсон відстояв дуже хороший матч, незважаючи на два пропущені м’ячі».