Після матчу «Динамо» - «Ріу Аве» (2:0) заслужений тренер України Сергій Морозов відзначив поліпшення гри у киян і впевнений, що команда і далі буде прогресувати.
«Динамо» перемогло як і належить, не обійшлося без проблем з реалізацією, але команда грала вільно, це радує, - сказав «Вестям» після матчу експерт Сергій Морозов.- Тепер хотілося б отримати в плей-оф середнього суперника, може, не зовсім функціонально готового. Тому що і ми в цей період тільки починаємо втягуватися в сезон. Пройде «Динамо» в 1/8 і далі буде простіше. Психологічний спад минулого року минув. Та й робота у міжсезоння з Сергієм Ребровим піде команді тільки на користь».