Відомий коментатор Віктор Вацко висловився щодо гри форварда «Динамо» Артема Кравця в матчі з «Ріу Аве».
«Якби Кравець забивав всі моменти, які отримує, він грав би замість Бензема в «Реалі». Мені дуже сподобалася робота Артема. Його вміння відірватися від опікуна, правильно і вчасно відкритися, вискочити на оперативний простір», - написав Віктор Вацко у своїй конференції на MatchDay.ua.
«Як кажуть у футболі, є моменти, прийдуть і голи. Значно гірше, коли моментів немає взагалі», - резюмував Вацко.