Перед початком матчу Ліги Європи між «Динамо» та «Ріу Аве» київські ультрас зустріли футболістів яскравим модульним шоу на трибуні.
Пропонуємо до вашої уваги відео ГО «Друзі Динамо».
Перед початком матчу Ліги Європи між «Динамо» та «Ріу Аве» київські ультрас зустріли футболістів яскравим модульним шоу на трибуні.
Пропонуємо до вашої уваги відео ГО «Друзі Динамо».