Відвідуваність матчів «Динамо» в Лізі Європи на груповому етапі впала на 13%

Динамо Київ 28 Листопада, 17:54 540
Відвідуваність матчів «Динамо» в Лізі Європи на груповому етапі впала на 13%  | 19-27
Учора динамівці, перемігши й у третьому домашньому матчі («Ріу Аве» – 2:0), достроково оформили вихід до стадії плей-оф Ліги Європи.

На цій стадії турніру домашні поєдинки «біло-синіх», що пройшли на НСК «Олімпійський», відвідали 67,503 глядачі.

Це на 13% менше, ніж вдалося залучити на трибуни в минулому, не дуже вдалому, сезоні, коли три гри команди відвідали на цій фазі змагань 75,119 шанувальників футболу.