Йожеф Сабо: «Тейшейра збірній України не потрібен»

Футбол України 28 Листопада, 18:56 801
Йожеф Сабо: «Тейшейра збірній України не потрібен»   | 19-27
Екс-тренер київського Динамо і збірної України поділився думкою про можливу натуралізацію гравця «Шахтаря» Алекса Тейшейри.

Екс-тренер київського Динамо і збірної України у інтерв'ю 1Football.info поділився думкою про можливу натуралізацію гравця «Шахтаря» Алекса Тейшейри.

- Йожеф Йожефович, сьогодні в пресі з'явилося інтерв'ю Алекса Тейшейри, який розповів, що не проти зіграти за збірну України, якщо надійде така пропозиція. Як ви прокоментуєте цю інформації?

- Мені здається, що це щось на зразок «качки». Адже всі ми прекрасно знаємо, як бразильці хочуть грати за свою національну збірну. Це можна сказати їх футбольна мрія. Тим більше, у Тейшейри є наочний приклад Дугласа Кости, Луїса Адріано і Фреда...

- А якщо говорити загалом, чи потрібен Тейшейра збірній України?

- Навіщо? У нашої команди є хороші молоді гравці, які, якщо будуть прогресувати, то зможуть вирости в пристойних футболістів. Тут же ще є такий момент, як мотивація. Чи буде вона у Тейшейри за збірну України? Всі ми прекрасно знаємо, що бразильці гравці настрою.

- А яка ваша думка про натуралізацію і їх приклади в Україні (Едмар, Девіч)?

- Я не бачу, що б ці гравці були на голову сильніші наших хлопців, тих же Сидорчука, Лучкевича. У Фоменко є хороша молодь, яка повинна рости.