Албанський нападник полтавської «Ворскли» дав свій коментар напередодні матчу з київським «Динамо».
- Ахмед, навіть якось прикро за тебе стало, що не зміг забити у матчі з «Зорею», сам мабуть теж засмутився?
- Не засмутився, адже моя команда перемогла, а лише злегка розсердився сам на себе. Для нас було дуже важливо виграти будь-якою ціною у одного з головних конкурентів за місце в п'ятірці кращих. Хочу сказати, що наші тренери дали нам багато важливої інформації перед грою. Головне було її засвоїти і застосувати на полі.
- Які фізичні кондиції команди під кінець осінньої частини сезону?
- Ви знаєте, по собі можу сказати, що відчуваю себе добре. Нападник взагалі не повинен розслаблятися, потрібно постійно працювати над собою. Та й усі наші футболісти працюють на тренуваннях в задоволення. Ми не думаємо наразі, що ось-ось він - кінець сезону. Це не піде на користь результату.
- На жаль, гру з «Динамо» пропускаєш через перебір карток, прикро?
- Звичайно, прикро! Йдучи з поля після «Зорі», сказав собі, що обов'язково повинен надолужити згаяне, як тільки випаде така можливість. Вірю в хлопців, і в те, що вони зможуть порадувати грою і результатом наших уболівальників.