В своєму «Інстаграмі» Рибалка розмістив фото, на якому зображений вчорашній перформанс від ультрас київського «Динамо» та підписав: «Дякую за підтримку».

В своєму «Інстаграмі» Рибалка розмістив фото, на якому зображений вчорашній перформанс від ультрас київського «Динамо» та підписав: «Дякую за підтримку».
