Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у своїй конференції на Matchday поділився думками з приводу виступів українських команд в Лізі Європи.
«Головні враження четверга коротко:
1) дві наші команди програли у чисельній меншості суперника, тобто в більшості;
2) «Динамо» (насамперед Кравець) не реалізувало стільки, що вистачило б усім трьом, ще й «Шахтарю» залишилося б;
3) але все ж виграли, і це головне - правда, більше такої різноманітності НІХТО не дозволить;
4) «Дніпро» - це якесь нещастя: провести дуже непогано гру, більшою частиною перегравати «Інтер», і упустити такий розкішний шанс здобути першу перемогу на «Сан-Сіро» (увага - Коноплянка вважається штатним пенальтистом збірної);
5) «Металіст», який пропускає на останніх хвилинах, - то нісенітниця, то тренд, але я б назвав просто кошмаром, звичайно».