Артем Франков: «Динамо» не реалізувало стільки, що вистачило б усім нашим командам»

Динамо Київ 29 Листопада, 09:20 770
Артем Франков: «Динамо» не реалізувало стільки, що вистачило б усім нашим командам»  | 19-27
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у своїй конференції на Matchday поділився думками з приводу виступів українських команд в Лізі Європи.

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у своїй конференції на Matchday поділився думками з приводу виступів українських команд в Лізі Європи.

«Головні враження четверга коротко:

1) дві наші команди програли у чисельній меншості суперника, тобто в більшості;

2) «Динамо» (насамперед Кравець) не реалізувало стільки, що вистачило б усім трьом, ще й «Шахтарю» залишилося б;

3) але все ж виграли, і це головне - правда, більше такої різноманітності НІХТО не дозволить;

4) «Дніпро» - це якесь нещастя: провести дуже непогано гру, більшою частиною перегравати «Інтер», і упустити такий розкішний шанс здобути першу перемогу на «Сан-Сіро» (увага - Коноплянка вважається штатним пенальтистом збірної);

5) «Металіст», який пропускає на останніх хвилинах, - то нісенітниця, то тренд, але я б назвав просто кошмаром, звичайно».