- Ми зверталися в «Ворсклу» перенести поєдинок з неділі на понеділок, але отримали відмову. Ніхто не вимагає якихось привілеїв, але потрібно розуміти, що «Динамо» відстоює честь країни на міжнародній арені і є базовим клубом збірної України. І якщо немає, скажімо так, цехової солідарності, про це треба думати Прем'єр-лізі. У ситуації, коли посеред тижня немає ніяких матчів, необхідно дозволити командам, які виступають у єврокубках, проводити поєдинки в понеділок. Такий пункт не завадило б прописати в регламенті, - наводить думку головного тренера «біло-синіх» Сергія Реброва видання «КОМАНДА».
«Ворскла» назустріч «Динамо» не пішла...
Враховуючи щільний графік матчів в заключний відрізок в осінній частині поточного сезону, особливо його єврокубкову складову, керівництво київського «Динамо» заздалегідь звернулось до своїх колег з полтавської «Ворскли» з проханням перенести матч 14-го туру між обома клубами, але розуміння не знайшло.