«Шахтар» хоче перенести матч з «Говерлою» в Київ

Футбол України 29 Листопада, 15:09 1273
«Шахтар» хоче перенести матч з «Говерлою» в Київ   | 19-27
Керівництво «гірників» хоче провести цю гру не на «Арені Львів», яка заявлена в чемпіонаті в якості їх основної домашньої арени, а в Києві на полі «імені В. Баннікова», яке значиться, як запасний варіант.

Поки це питання ще аналізується і «устаканюється». Адже без згоди ужгородців місце зустрічі змінити не можна, пише Хспорт

Нагадаємо, що «Шахтар» вже провів два матчі чемпіонату в якості господарів на стадіоні біля Будинку футболу. У 5-му турі підопічні Луческу розгромили «Іллічівець» (3:0), а в 7-му, несподівано для багатьох, поступилися луганській «Зорі» (0:1).