Поки це питання ще аналізується і «устаканюється». Адже без згоди ужгородців місце зустрічі змінити не можна, пише Хспорт
Нагадаємо, що «Шахтар» вже провів два матчі чемпіонату в якості господарів на стадіоні біля Будинку футболу. У 5-му турі підопічні Луческу розгромили «Іллічівець» (3:0), а в 7-му, несподівано для багатьох, поступилися луганській «Зорі» (0:1).