Андрій Ковтун: «Не здивуюся, якщо полтавці знову відберуть очки у «Динамо»

Динамо Київ 30 Листопада, 08:07 675
Андрій Ковтун: «Не здивуюся, якщо полтавці знову відберуть очки у «Динамо»  | 19-27
Воротар київського «Динамо» (1985, 1987-1989, 1992-1995) та полтавської «Ворскли» (1996-2000) поідлився очікуваннями від сьогоднішнього протистояння киян та полтавчан.

«Ворскла» демонструє якісний футбол впродовж усієї осінньої частини чемпіонату. Інша справа, що команді Сачка іноді не щастило, не завжди гра йшла так, як тиждень тому в зустрічі проти «Зорі». Тому не здивуюся, якщо полтавці знову відберуть очки у «Динамо». Особливо з урахуванням, що погода морозна, на полі може лежати сніг. Переможе той, хто до цих умов ліпше підлаштується. Хоча у «Динамо» шансів виграти, звісно, більше. В матчі проти «Ріу Аве» кияни мені сподобалися. Вони виглядали свіжо, добре рухалися. Думаю, Ребров по грі претензій до команди за підсумками цього матчу не мав. Та й з точки зору видовищності гра вболівальникам мала сподобатися.

Єдине – Кравцеві не щастило. Так іноді буває: не заб’єш, раз-другий-третій і починаєш втрачати впевненість у собі. Не виключаю також варіанту, що Кравець занервував після того, як в обойму повернувся Дьємерсі Мбокані. Конкуренція ж має як позитивні, так і негативні сторони. Втім, попри відсутність у Артема в останніх двох матчах голів, його гра мені подобається. Кравець біжить у відрив, моментів має більше, ніж решта гравців разом узятих. А що забивати вдається не завжди? Так на те й є Ярмоленко з Ленсом. В одному матчі забили вони, в іншому Кравець», - цитує Ковтуна ua-football.com.