Півзахисник «Ворскли» (1996-1997) і «Динамо» (1994-1996) поділився очікуваннями від сьогоднішнього протистояння «біло-синіх» та лучан.
«Динамо» у нашому чемпіонаті фаворит у протистоянні з будь-яким суперником. Але й «Ворскла» залишається незручним суперником для всіх команд, бо їхній власник незалежний. Стабільний фінансовий стан, пристойна комплектація на рівні четвертого-шостого місць зробили з полтавців боєздатний колектив. Звісно, погано, що не буде Янузі. Взагалі, для «Ворскли», яка, певен, захоче виграти, втрата будь-якого атакувального гравця була б втратою, а надто – Ахмед з його вмінням чіплятися за м’яч, нагнітати ситуацію. Янузі нападник агресивний і він міг би створити київській обороні проблеми.
Не думаю, що «Ворскла» матиме перевагу над суперниками з точки зору фізичної готовності. Так, матч киян проти «Ріу Аве» був непростим, але динамівці мають мислити тими ж категоріями, що й наш народ. Як би то не подобалося Януковичу, але люди рік тому сказали, що «Україна – це Європа». Так само й кияни мають керуватися європейськими взірцями. В обоймі є 15-16 рівноцінних футболістів, тому в разі, якщо хтось втомився, має бути рівноцінна заміна. Безперечно, після стількох нереалізованих в останніх двох матчах моментів важливо забити Кравцеві. Цей нападник фактично повернувся з небуття і сьогодні до нього підвищена увага. Він не має права на помилку і загалом довіру тренера виправдовує. Артем вміє забивати і в попередніх матчах він це демонстрував. Сподіваюся, продемонструє й у Полтаві, бо українські нападники останнім часом стали, наче мамонти, вимираючим видом», - цитує Венглинського ua-football.com.