Павло Ребенок: «І з «Шахтарем», і з «Динамо» ми мали всі шанси брати очки»

Футбол України 30 Листопада, 09:08 721
Павло Ребенок: «І з «Шахтарем», і з «Динамо» ми мали всі шанси брати очки»   | 19-27
Перед домашньою грою проти «Зорі» гравець «Металіста» Павло Ребенок поділився з прес-службою ПЛ очікуваннями від поєдинку.

Перед домашньою грою проти «Зорі» гравець «Металіста» Павло Ребенок поділився з прес-службою ПЛ очікуваннями від поєдинку.

«Мабуть, вже всі пересвідчились у можливостях «Зорі», у тому, що команда невипадково показує свій результат. Луганці заслуговують на повагу. А чи рівні сили, чи рівна гра буде, побачимо завтра. Минулого разу ми виграли. Але про це зараз згадувати не варто. Одна зі складових успіху – це швидко забувати про перемоги і невдачі, концентруючись при цьому на наступному матчі».

«І з «Шахтарем», і з «Динамо» ми мали всі шанси брати очки, але мінімально все ж поступались. Ще втратили очки у матчах, де зобов’язані були перемагати – зокрема, у поєдинку з «Олімпіком».