Екс-голкіпер київського «Динамо» Святослав Сирота вважає, що літнє придбання його колишнього клубу – Лукаш Теодорчик, було невдалим.
«Для польського «Леха, для посередників, для агентів цей трансфер був вдалим. І для самого Теодорчика теж вдалим. Упевнений, що знаходячись в «Динамо, тренуючись в команді він додав.
А ось для київського клубу трансфер невдалий. Гравець не грає, конкуренцію програв, займає місце, можливо «нового Шевченка, який із-за Теодорчика не має шансу себе проявити. Як довгий час було з Кравцем», - сказав Святослав Анатолійович.