Святослав Сирота : «Для «Динамо» трансфер Теодорчика – невдалий»

Динамо Київ 30 Листопада, 10:12 1351
Святослав Сирота : «Для «Динамо» трансфер Теодорчика – невдалий»   | 19-27
Екс-голкіпер київського «Динамо» Святослав Сирота вважає, що літнє придбання його колишнього клубу – Лукаш Теодорчик, було невдалим.

Екс-голкіпер київського «Динамо» Святослав Сирота вважає, що літнє придбання його колишнього клубу – Лукаш Теодорчик, було невдалим.

«Для польського «Леха, для посередників, для агентів цей трансфер був вдалим. І для самого Теодорчика теж вдалим. Упевнений, що знаходячись в «Динамо, тренуючись в команді він додав.

А ось для київського клубу трансфер невдалий. Гравець не грає, конкуренцію програв, займає місце, можливо «нового Шевченка, який із-за Теодорчика не має шансу себе проявити. Як довгий час було з Кравцем», - сказав Святослав Анатолійович.