Таке рішення ухвалив арбітр матчу Іван Бондар спільно з делегатом ФФУ у зв'язку з поганими погодними умовами. У Дніпропетровську випав сніг, а товщина сніжного покриву складає в деяких місцях 14 сантиметрів, повідомляє «Террикон».
За 30 хвилин працівники стадіону повинні повністю підготувати поле до матчу.