Руслан Ротань: «Влітку «Рубін» пропонував мені зарплату втричі вищу, ніж у «Дніпрі»

Футбол України 30 Листопада, 12:38 1078
Руслан Ротань: «Влітку «Рубін» пропонував мені зарплату втричі вищу, ніж у «Дніпрі»   | 19-27
Капітан «Дніпра» Руслан Ротань розповів про те, як влітку цього року майже перейшов у російський «Рубін».

«Було багато нюансів, пов'язаних із ситуацією в країні, і з грошима в тому числі. Що стосується «Дніпра»: якщо у мене не було контракту, як я міг працювати? Хоча клуб, який хоче зберегти футболіста, зазвичай підписує контракт за півроку. Але час минав, а контракт мені ніхто не запропонував. Сказали, що підпишемо контракт в червні після відпустки. Приїхав на перші збори, але контракту зі мною ніхто не підписав, на другі - те ж саме.

Влітку «Рубін» пропонував зарплату навіть втричі більше. Вони зробили конткретну пропозицію, все було на вищому рівні. Я досі вдячний їм за те, що вони зрозуміли мене: я підійшов, вибачився і сказав, що через ситуацію в країні не можу перейти в «Рубін». Хоча ставлення до мене там було дуже професійним. Напевно, якби не політична ситуація, я все-таки перейшов би в «Рубін», - сказав Ротань в ефірі програми «Моя гра» на телеканалі «Футбол 1».