Погодні умови не стануть перешкодою для проведення матчу 14-го туру Прем'єр-ліги між «Ворсклою» та «Динамо».
Перший сніг, який погода принесла в Полтаву дві доби тому, трішки додав клопотів працівникам відповідних служб футбольного клубу «Ворскла». Утім така форма атмосферних опадів не подивувала агрономів, тому вони абсолютно спокійно виконують заплановане.
«Вже прибрали сніг, який за ніч щільно вкрив спеціальну захисну плівку, - говорить агроном клубу Володимир Ловкий, - зараз закриємо газон іншим, червоного кольору, видом плівки, яка здатна захистити траву від обвітрювання.
Коли приберемо увесь сніг по периметру, тоді відкриємо поле для нанесення розмітки. Постараємось створити максимально комфортні умови для учасників сьогоднішньої гри», - резюмував Володимир Владиславович.
