Луческу після перемоги над «Металургом» пригадав «Динамо»

Футбол України 30 Листопада, 15:13 3298
Луческу після перемоги над «Металургом» пригадав «Динамо»   | 19-27
Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу прокоментував перемогу своєї команди у матчі 14-го туру проти «Металурга» (0:4).

Головний тренер «Шахтаря» Мірча Луческу прокоментував перемогу своєї команди у матчі 14-го туру проти «Металурга» (0:4).

«У першому таймі, як і в грі з «Динамо», «Металург» виглядав добре, показав самовіддачу, вони заслужили 0:0 у першому таймі.

Другий тайм був наш, включили пресинг, а «Металург» втрачав сили, утворював зони і рахунок став таким, хоча міг бути і більшим.

Дорога забрала сили. Але все одно гравці були мотивовані. Так вийшло, що через снігопади ми не змогли прилетіти відразу в Запоріжжя. Спочатку в Харків, там ночували. Було складно доїхати, спасибі тим, хто чистив поле, хто очистив смугу в аеропорту, щоб ми змогли добратися. О другій годині ночі до Харкова, а потім сьогодні в Запоріжжя прилетіли і відразу потрапили на гру. Всі гравці зрозуміли важливість матчу», - цитує коментар Луческу в ефірі «Футбол 1» Хsport.ua.