Конголезький форвард киян на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» ділиться з фанами очікуваннями перед матчем з «Ворсклою».
«Сьогодні матч «Ворскла» — «Динамо». Чорна перлина поврнулась!», - пише Дьємерсі.
Конголезький форвард киян на своїй сторінці в соціальній мережі «Facebook» ділиться з фанами очікуваннями перед матчем з «Ворсклою».
«Сьогодні матч «Ворскла» — «Динамо». Чорна перлина поврнулась!», - пише Дьємерсі.