Василь Сачко: «Краще програти один раз 0-3, ніж три рази по 0-1». ВІДЕО

Динамо Київ 30 Листопада, 20:16 1052
Василь Сачко: «Краще програти один раз 0-3, ніж три рази по 0-1». ВІДЕО  | 19-27
Головний тренер «Ворскли» Василь Сачко у флеш-інтерв’ю програми «Великий футбол» дав оцінку сьогоднішній грі з «Динамо» та розповів про зацікавленість київського клубу гравцями полтавської команди.

- Сьогодні «Ворскла» провела свій не найкращий матч. Погода внесла свої корективи, але умови були однакові для всіх. У мене склалося враження, що «Динамо» швидше підлаштувалося під погоду, вони були різкіше, швидше приймали рішення. Футболісти «Динамо» технічні і вище класом на сьогоднішній день, ніж «Ворскла».

- «Ворсклу» ми сьогодні не впізнали. У чому причина?

- Ми теж очікували сьогодні більшого. На жаль, у нас випав ряд гравців, не грав Янузі і Дедечко. У нас проблеми з крайніми захисниками. Ігор Пердута отримав травму і Сашу Скляра ми ставимо зліва не від хорошого життя. «Динамо» сильно зіграло сьогодні на фланзі. На жаль, сьогодні у нас гра не виходила. Для того щоб забивати, потрібно створювати моменти. Якщо в першому таймі ми грали дисципліновано і «Динамо» практично не створювало моментів, то в другому, ми розклеїлись, пропустивши гол. Я не можу сказати, що «Динамо» створило дуже багато моментів, але створило рівно стільки, скільки забили і перемогли заслужено. Я вітаю «Динамо» з перемогою. Нам треба спокійно сісти, подивитися, проаналізувати, поспілкуватися з хлопцями. Проблем не бачу, нам треба дивитися в майбутнє, але сьогодні ми заслужено програли.

- Чи можна вже сьогодні підвести якийсь підсумок сезону?

- В цілому, давши аналіз першої частини чемпіонату, я не хочу сказати щось погане про «Ворсклу», щось супер, теж не можу сказати. Звичайно, були і хороші ігри та ігри, де у нас чогось не виходило, не вистачало, але і втрачали непотрібні очки там, де зобов'язані були обігравати. У нас буде час у міжсезоння попрацювати, зробити корективи, посилимо деякі позиції. Однозначної відповіді у мене немає. В цілому, хочу подякувати хлопцям за самовіддачу, за бажання. Але самовіддачі та бажання буває замало для того, щоб щось досягти. Будемо працювати далі, будемо дивитися. Я впевнений, що у «Ворскли» є майбутнє і все налагодитися. Краще програти один раз 0-3, ніж три рази по 0-1.

- Ви можете підтвердити, чи спростувати інтерес до вашого футболіста Артема Громова з боку «Динамо» та «Дніпра»?

- Я не хочу говорити про одного футболіста. Виявляють інтерес до кількох футболістів «Ворскли», але про щось говорити рано. На сьогоднішній день вони є футболістами «Ворскли», інші моменти ви дізнаєтеся пізніше, зараз мені нема про що сказати.