Відомий коментатор Віктор Вацко коротко проаналізував матч 14-го туру УПЛ між полтавською «Ворсклою» та київським «Динамо» (0:3).
«Гол Андрія Ярмоленка на початку другого тайму, який став для нього восьмим у чемпіонаті, заспокоїв «Динамо» і команда дуже швидко забила ще двічі.
Мбокані забив свої м’ячі як типовий центрфорвард, якого дуже не вистачало киянам останнім часом, у тому числі як партнера Артема Кравця на вістрі атаки», - сказав Вацко в ефірі програми «Великий футбол».