Олександр Севідов: «Можу сказати, що мої слова стимулювали динамівців»

Динамо Київ 30 Листопада, 20:24 1024
Олександр Севідов: «Можу сказати, що мої слова стимулювали динамівців»  | 19-27
Експерт програми «Великий футбол» Олександр Севідов поділився своїми враженнями після матчу 14-го туру УПЛ між «Ворсклою» та «Динамо» (0:3).

Експерт програми «Великий футбол» Олександр Севідов поділився своїми враженнями після матчу 14-го туру УПЛ між «Ворсклою» та «Динамо» (0:3).

«Я очікував, що «Ворскла» сьогодні упреться, але полтавчани не створили жодного гольового моменту за всю гру. Потрібно сказати, що це заслуга київського «Динамо», вони заслужено сьогодні перемогли.

Мій прогноз на матч про те, що «Ворскла» може відібрати очки? Це не оптимізм, я можу сказати, що мої слова стимулювали динамівців, і вони вирішили довести, що Севідов погано розбирається у футболі.

Полтавчани добре грали з лідерами - і з «Шахтарем», і з «Дніпром», і з «Динамо». Але сьогодні кияни повністю переграли «Ворсклу», - сказав Севідов в ефірі телеканалу «Футбол 1».