Александар Драгович: «Повертаємося назад автобусом». ФОТО

Динамо Київ 30 Листопада, 20:49 2473
Александар Драгович: «Повертаємося назад автобусом». ФОТО  | 19-27
Захисник «Динамо» Александар Драгович поділився враженнями від сьогоднішнього матчу з читачами своєї сторінки на «Фейсбук».

«Перший сніг. Ефективна гра, і ми заробили 3 очки.

Тепер ми повертаємося назад автобусом», - написав Драгович та прикріпив фото.