Олександр Шовковський: «Після перерви внесли корективи і досягли результату». ВІДЕО

Динамо Київ 30 Листопада, 21:08 732
Олександр Шовковський: «Після перерви внесли корективи і досягли результату». ВІДЕО  | 19-27
Капітан «Динамо» прокоментував гру з «Ворсклою» на засніженому полі.

Також Олександр Шовковський розповів, завдяки чому вдалося досягти важливої перемоги:

- У першому таймі у «Динамо» мало, що виходило, а що змінилося після перерви?

- Ми прекрасно знали, як «Ворскла» готувалася до цієї гри. Ми знаходилися трохи не в рівних умовах в плані часу підготовки. У першому таймі суперник, можливо, був свіжішим, хоча ми з самого початку планували вести гру. Не все вдалоскладалося в першому таймі, але після перерви ми внесли корективи і досягли необхідного результату.

- Після забитого м'яча дихати стало легше?

- Ви знаєте, в таку погоду взагалі добре дихається на поле (посміхається).

- Чи можна сказати, що в першому таймі ви пристосовувалися до поля, не кожен же день доводиться грати на снігу?

- Можливо, і в цьому причина такої гри в першому таймі, оскільки, дійсно, поле специфічне, відскоок м'яча - теж. Доводилося звикати.

- У другому таймі з'явився контроль м'яча, чіткість пасу і комбінації, які призвели до взяття воріт. Це коригування тренерського штабу?

- Був план на гру, просто, в першому таймі нам не все вдавалося виконати. Наш суперник грав більш організовано, чіткіше в обороні, намагався швидко переміщатися, відразу накривати, не даючи можливості нам працювати з м'ячем. У другому таймі ми трохи додали в швидкості, і вони вже перестали встигати. За рахунок цього ми створювали моменти і досягли позитивного результату.

- Чи не замерзли в другому таймі?

- Все нормально.