Сергій Ребров: «Поважаю Кравця. Сподіваюся та певен, що він ще буде грати в «Динамо». ВІДЕО

Динамо Київ 30 Листопада, 21:21 5142
Сергій Ребров: «Поважаю Кравця. Сподіваюся та певен, що він ще буде грати в «Динамо». ВІДЕО      | 19-27
Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров після перемоги над «Ворсклою» (0:3) розказав про конкуренцію у лінії нападу своєї команди.

Головний тренер київського «Динамо» Сергій Ребров після перемоги над «Ворсклою» (0:3) в ефірі програми «ПроФутбол» розказав про конкуренцію у лінії нападу своєї команди.

- В останніх іграх Мбокані непогано виходив на заміну, старався і працював. Ми дали йому шанс, і я радий, що він забив два м'ячі.

- Ви задоволені грою Мбокані в першому таймі, коли моментів у «Динамо» майже не було?

- Йде нормальна робота. Я радий, що у нас є три нападники, які розуміють, що для того, щоб заслужити місце в складі, потрібно працювати на тренуваннях і забивати м'ячі. Радий їх професіоналізму. А грати буде найсильніший.

- Наскільки у Кравця зменшуються шанси на потрапляння в основу після відмінного матчу від Мбокані?

- Подивіться, скільки забив Кравець і скільки забив Мбокані. Зрозуміло, що Дьємерсі зіграв менше матчів, але Артем - це наш, український гравець. Я його поважаю. Сподіваюся та певен, що він ще буде грати в «Динамо». Подивимося.

- Юнеса Беланда не виявилося сьогодні в заявці. Що з ним трапилося?

- Він застудився. Погано себе почував після попередньої гри і навіть не приїхав на тренування. Зараз Юнес почуває себе набагато краще, але ризикувати його здоров'ям ми не хотіли.