Заслужений тренер України Олександр Іщенко пояснив результативний футбол 14-го туру УПЛ на засніжених полях.
«Цей тур довів, що у футбол грають в будь-яку погоду, - сказала «Вестям» експерт Олександр Іщенко. - Правда, спочатку футболістам довелося пристосовуватися до газону, в результаті «Динамо» і «Шахтар» забивали у других таймах, коли у підсумку спрацювала виконавська майстерність.
Радує, що голів було не просто багато, а й забивалися вони практично на будь-який смак. До того ж кияни та гірники перемогли після єврокубкових матчів і добиралися на ігри ЧУ в об'їзд, через Харків, це говорить про хорошу готовність. Подивимося, що нас чекає навесні, але зараз ми отримали справжню інтригу і лідера не тільки за кількістю очок, але і по грі».