Екс-наставник «Металіста» Мирон Маркевич розповів програмі «Профутбол» про те, як він прощався з клубом, і що історія з Євгеном Красніковим - не перший випадок.
«Мої фотографії в клубі вже давно все зняли і теж всім сказали, щоб зі мною не спілкувалися. Я хотів і на базу приїхати, і в клуб, але там сувора заборона. Це нагадує сталінські часи, тільки тоді людей розстрілювали, а зараз забороняють спілкуватися. Розвалюють клуб.
Ще не до кінця розвалили, але все йде до логічного завершення. Мені ця ситуація неприємна. Щоб розвалити такий клуб - потрібен великий талант», - наводить слова Маркевича Sport.ua.