Як динамівці до Києва на автобусі поверталися. ФОТО

Динамо Київ 1 Грудня, 11:16 1977
Як динамівці до Києва на автобусі поверталися. ФОТО  | 19-27
Через українські снігопади делегації київського «Динамо» довелося повертатися із Полтави після матчу з «Ворсклою» на автобусі. Але гарного настрою гравців після перемоги це зовсім не зіпсувало.

Через українські снігопади делегації київського «Динамо» довелося повертатися із Полтави після матчу з «Ворсклою» на автобусі. Але гарного настрою гравців після перемоги це зовсім не зіпсувало, що підтвердила світлина, яку захисник киян Александар Драгович виклав у соціальній мережі.

«Знімок з нашої подорожі», - так підписав австрієць спільне фото з Мігелом Велозу.