Президент «Стяуа»: «Не переможете «Динамо» - грошей на трансфери не отримаєте»

Динамо Київ 1 Грудня, 11:47 1021
Президент «Стяуа»: «Не переможете «Динамо» - грошей на трансфери не отримаєте»  | 19-27
Одіозний власник «Стяуа» Джіджі Бекалі поставив ультиматум своїй команді: якщо бухарестці не вийдуть до плей-оф Ліги Європи, то не отримають фінансів на підсилення у зимове міжсезоння.

Одіозний власник «Стяуа» Джіджі Бекалі поставив ультиматум своїй команді: якщо бухарестці не вийдуть до плей-оф Ліги Європи, то не отримають фінансів на підсилення у зимове міжсезоння.

Сам Бекалі зараз знаходиться у тюрмі, де відбуває трирічне покарання за незаконну передачу державних земель у приватні руки.

«У чемпіонаті Румунії «Стяуа» і без того близьке до титулу. Який сенс витрачати гроші на нових гравців, якщо перед командою не стоятиме більше завдань? Я буду вкладатися у трансфери тільки у тому разі, якщо «Стяуа» вийде у наступний раунд Ліги Європи. Якщо ми подолаємо груповий етап, то отримаємо фінансові бонуси – от тоді ви можете розраховувати на 1,5-2 млн євро на трансфери», - цитує президента «Стяуа» gsp.ro.

Нагадаємо, що «Динамо» завершить груповий етап Ліги Європи матчем зі «Стяуа» у Бухаресті 11 грудня.