Представники збірної України Анатолій Тимощук та Марко Девіч непогано заробляють, граючи у пітерському «Зеніті» та казанському «Рубіні» відповідно.
Згідно рейтингу зарплат у російському футболі, який опублікував портал Sports.ru, Тимощук отримує у «Зеніті» 3 мільйони євро на рік, а прибуток Девіча у «Рубіні» - 1,9 мільйона євро. Таким чином, українці опинилися на 16-му та 51-му місцях відповідно.
Найбільше в російській прем᾿єр-лізі заробляє Халк – 7 мільйонів євро на рік.
Потрібно зазначити, що ці цифри включають у себе «чисту» зарплату та передбачений бонус, після сплати податків, але не включають преміальні.