Президент «Динамо» Ігор Суркіс привітав капітана команди Олександра Шовковського, який встановив рекорд за кількістю матчів у київському клубі.
«Шовковський є улюбленцем уболівальників.
Можна сказати, одним із патріотів київського «Динамо».
Я щасливий, що він зіграв найбільше матчів - навіть більше, ніж Олег Блохін», - сказав Суркис у коментарі програмі «Профутбол».