Іван Гецко: «Ребров не перестає дивувати»

Динамо Київ 1 Грудня, 13:42 1752
Іван Гецко: «Ребров не перестає дивувати»  | 19-27
Колишній форвард національної збірної України Іван Гецко поділився своїми враженнями від матчу «Ворскла» - «Динамо» (0:3) у 14-му турі української Прем'єр-ліги.

Колишній форвард національної збірної України Іван Гецко поділився своїми враженнями від матчу «Ворскла» - «Динамо» (0:3) у 14-му турі української Прем'єр-ліги.

«Безумовно, це був центральний матч туру. Знаєте, на такому полі дуже важко показувати швидку гру, але киянам це іноді вдавалося. Мені дуже приємно за Сергія Реброва. Він не перестає дивувати мене з позитивної точки зору. Подумайте: ці ж гравці були в «Динамо» і раніше, але команди не було. Мені видно, що гравці стоять за тренера, що вони за нього б'ються, вірять у нього.

Чому? Наприклад, тому, що бачать, що вони самі при Реброві прогресують. Цей наставник знає, чого хоче. Адже що було раніше: конкретний виконавець був основним у збірній Португалії (Мігель Велозу), а в Києві у нього не виходило.

Що стосується конкретно взятої гри в Полтаві, скажу так: «Динамо» виглядало елементарно мобільніше, особливо в задній лінії. І, звичайно, клас виявився вищим у киян. Хоча, якщо чесно, від «Ворскли» я очікував набагато більшого», - сказав Гецко в інтерв'ю XSPORT.