Олексій Довгий: «Можливо, ще повернуся в «Динамо»

Динамо Київ 1 Грудня, 14:35 1108
Олексій Довгий: «Можливо, ще повернуся в «Динамо»  | 19-27
Екс-півзахисник «Іллічівця» Олексій Довгий розповів про те, як пішов із маріупольського клубу, а також про інтерес київського «Динамо».

Екс-півзахисник «Іллічівця» Олексій Довгий розповів про те, як пішов із маріупольського клубу, а також про інтерес київського «Динамо».

- Як ти проводиш свій час?

- Із «Іллічівця» я поїхав ще на початку вересня. Зараз бігаю з ветеранами, бо в офіційних іграх не беру участі. Скучив за футболом. Тих тренувань, які є, все одно не вистачає, хочеться трошки порухатися.

- Як вирішив їхати з Маріуполя?

- Я набрав Миколу Петровича, пояснив ситуацію, мовляв, так і так. Якщо команда переїде в інше місто, то я найперший буду там вас чекати. Микола Петрович сказав, що з якихось причин переїзд поки ще неможливий. Він сказав, що я дорослий і сам повинен вирішувати. У мене немає ніяких претензій. Я вдячний йому за ті два роки, які там провів. У мене контракту вже немає. На початку вересня я приїхав у місто і якраз був наступ на Маріуполь. Я на собі відчув, що неспокійно в місті. Почалися якісь обстріли, невеликий хаос. Я розумів, що в такій обстановці знаходитися і тренуватися - це не те.

Мої родичі - в Києві, і дивляться всі новини, вони переживають. Ці переживання не варті тих грошей, які я там заробляв. Для мене головне - сім'я. Який сенс перебувати там, якщо сім'я ночами не спить через мене? Кожен день в Києві прокидаєшся - і ти щасливий, що прокидаєшся вдома. Всіх провідав, бабусь, дідусів.

- Коли останній раз бачився з командою?

- Ми приїжджали на гру з «Олімпіком». Але було шалено холодно. Ми поїхали хвилин за 15 до кінця. Не вийшло просто. Думаю, ще зустрінемося.

- Проблеми в клубі з чим пов'язані?

- Ми не бачили Бойка місяці три-чотири. Були невеликі розбіжності. Коли він був у місті, у нас все вирішувалося блискавично. Петрович завжди швидко все вирішував. Коли поїхав, то почалося трохи не те.

- Яким бачиш розвиток своєї кар'єри?

- Були клуби, були варіанти, але мене вони не дуже зацікавили. Були варіанти за кордон виїхати. Але я поки тут. Ситуація в країні така. Не треба просто киснути зараз. Життя на цьому не зупиняється. Головне - мирне небо над головою.

- Була інформація про можливе підписання контракту з «Динамо».

- Я просто попросився з другою командою потренуватися. Хацкевич дав добро. Підтримував форму, адже розумів, що можуть кудись покликати. Коли була перерва в чемпіонаті, збірна грала, на тренуванні був Ребров. Він запропонував пограти в двосторонці. Після гри мені все прекрасно пояснив, сказав, що на даному етапі йому потрібна людина, яка реально посилить команду. Я сам розумію, що приходити «затичкою» не можна. Дай бог, ще буде шанс, двері ще не закриті, може бути ще доведу і повернуся в «Динамо», - цитує інтерв'ю Довгого програмі «ПроФутбол» Tribuna.com.