Антирекорд чемпіонату України: на матч «Волинь» - «Іллічівець» прийшло 45 глядачів

Футбол України 1 Грудня, 14:53 691
Антирекорд чемпіонату України: на матч «Волинь» - «Іллічівець» прийшло 45 глядачів  | 19-27
У матчі 14-го туру чемпіонату України «Волинь» - «Іллічівець», який пройшов у неділю на стадіоні «Метеор» у Дніпропетровську, зафіксований антирекорд сезону в ЧУ.

У матчі 14-го туру чемпіонату України «Волинь» - «Іллічівець», який пройшов у неділю на стадіоні «Метеор» у Дніпропетровську, зафіксований антирекорд сезону в ЧУ.

Подивитися гру, за офіційними даними Прем'єр-ліги, прийшло всього 45 чоловік.

Відзначимо, що матч проходив у місті, яке не є домашнім ні для «Волині», ні для «Іллічівця». Крім того, в день гри спостерігалися складні погодні умови: стадіон був в снігу і початок матчу навіть відклали на 30 хвилин.

До цього матчу найгіршим показником відвідуваності в нинішньому сезоні було 300 осіб, які прийшли на гру «Іллічівець» - «Говерла» (2:2, 19 вересня, Дніпропетровськ) та «Олімпік - «Іллічівець» (3:2, 22 листопада, Київ), інформує «Сегодня».