Головний тренер луганської «Зорі» Юрій Вернидуб після матчу з «Металістом» був розлючений роботою арбітрів та спробував зайти до суддівської кімнати, але його туди не пустили.
«Що ви їх захищаєте? Вони самі поїдуть, ніхто їх чіпати не збирається. Подивіться на мене і на них. Їх там четверо чи п'ятеро. Кого ви захищаєте?
Не треба знущатися над однією командою саме в такий час, а другу за вуха тягнути. Це неправильно! Колліна завтра його пожурить пальчиком, одну гру дасть, і він піде судити далі», - не стримав емоцій Вернидуб.
Нагадаємо, що під час матчу за розмови наставник луганчан був вилучений з поля.