«Динамо» піде на зимову перерву одноосібним лідером чемпіонату!

Динамо Київ 1 Грудня, 19:42 1148
«Динамо» піде на зимову перерву одноосібним лідером чемпіонату!  | 19-27
«Біло-сині» зимову паузу в чемпіонаті України проведуть в якості одноосібного лідера!

Це стало відомо після того, як сьогодні дніпропетровський «Дніпро» вдома не зміг переграти наступного суперника динамівців у Прем'єр-лізі, донецький «Металург» – 1:1.