Руслан Ротань: «За «Динамо» вболівав, тому що вони часто грали в Лізі Чемпіонів». ВІДЕО

Динамо Київ 1 Грудня, 21:10 1462
Руслан Ротань: «За «Динамо»  вболівав, тому що вони часто грали  в Лізі Чемпіонів». ВІДЕО  | 19-27
Гравець «Дніпра» та збірної України Руслан Ротань, в програмі «Моя гра» з Алою Бублій, розповів про те, за які клуби вболіває, як став футболістом та про справи у національній команді.

- В вас дуже футбольна сім’я, це правда?

- Так, тато з дитинства нас привчав до футболу. З 6 років ми ходили з ним, грали з дорослими чоловіками в футбол. До речі обігравали. А потім я вже потрапив у дніпропетровський спорт-інтернат.

- Чому не залишилися в Полтаві, адже ваш батько 10-ть років відіграв за «Ворсклу»?

- На той момент я грав у першій лізі, самі розумієте, ставлення до футболу не дуже. А тут все ж таки «Дніпро», чемпіон Союзу, тоді всі за «Дніпро» вболівали.

- Хіба не за «Динамо»?

- І за «Динамо». Я за «Динамо» також вболівав, тому що вони часто в Лізі Чемпіонів на той момент грали. А за «Дніпро», тому що це було «Дніпро». Може на той момент я щось відчував.

- Вболівав за «Дніпро» - граєш в «Дніпрі», вболівав за «Динамо», грав за «Динамо». За яку команду ще вболіваєш?

- За «Мілан»

- За яке місце боротиметься збірна України?

- Ми готові прийняти будь-яке місце, яке допоможе нам вийти до фінальної частини чемпіонату Європи.

- Головне не плей-офф?

- Та нехай буде плей-офф.

- Але ж там карма погана в плей-офф…

- Нічого страшного, колись же ці традиції порушуються. Найголовніше, щоб ми самі розуміли, що будемо боротися за перше місце.

- За осінній цикл багато хто критикував збірну України. Це справедлива критика?

- Ми всі розраховували, що обіграємо Словаччину, якби нам це вдалось, то всі козирі були б у нас в карманах. Але, як то кажуть «півень в одне місце клюнув».

- З грою щось не те. Ви це теж відчуваєте?

- Кожен футболіст, який пограв, скаже одне, якщо ти починаєш з поразки, то психологічно вже не можеш бути певен у своїх силах і тобі потрібно кожен матч вигравати. Команди ж не дарують очки, вони також б’ються за свій результат. Так і виходить, гра на нервах, на характері, але три очки в кармані.

- Так буде і надалі, на нервах?

- Намагатимемося, щоб не було на нервах, але, повірте мені, те, як зараз давить результат, ми будемо на нервах.

- Він справді тисне?

- Авжеж, всі ж ми хочемо на чемпіонат Європи.

- Що каже інтуїція, чи поїде збірна?

- Поїде, куди вона подінеться.