В стані суперників: «Стяуа» втрачає двох важливих гравців

Динамо Київ 1 Грудня, 21:39 773
В стані суперників: «Стяуа» втрачає двох важливих гравців   | 19-27
У сьогоднішній грі румунського чемпіонату «Стяуа» переміг «Ботошані».

Під час другого тайму суперникам киян по Лізі Європи довелося зробити вимушені заміни.

Як повідомляють румунські ЗМІ Кешеру отримав струс мозку. Про травму Тенасе, який був змушений покинути поле на 72 хвилині матчу, поки не відомо.