Тренер «Стяуа»: «Я трохи уявляю, яку гру ми бажаємо мати з київським «Динамо»

Динамо Київ 1 Грудня, 21:59 1132
Тренер «Стяуа»: «Я трохи уявляю, яку гру ми бажаємо мати з київським «Динамо»  | 19-27
Головний тренер румунського «Стяуа» Константін Гилке випустив на поле Русеску для того, щоб він підготувався до матчу з «Динамо».

Після перемоги над «Ботошані» Гилке прокоментував вихід Русеску на заміну на останніх хвилинах гри.

«Я хотів, щоб Русеску знов відчув гру. Я трохи уявляю, яку гру ми бажаємо мати з київським «Динамо». Гравці повинні відчувати один одного. Для нього це була певна підготовка, але я вважаю, що йому треба бути швидше», - наводить слова тренера «sport.ro».