Святослав Сирота: «Ребров не повинен думати, зрозуміють його чи ні»

Динамо Київ 2 Грудня, 09:52 1375
Святослав Сирота: «Ребров не повинен думати, зрозуміють його чи ні»   | 19-27
Колишній президент ПФЛ Святослав Сирота прокоментував груматч «Динамо» з «Ворсклою».

— Команди зійшлися на засніженому полі, це вплинуло на видовищність, — коментує матч Святослав Сирота — Але я категорично не згоден з тим, що погодні умови нівелювали перевагу «Динамо» в класі. Командну — так, комбінувати на такому полі важко. Але залишається індивідуальна майстерність. Її можна проявити навіть на снігу. Ярмоленко та Мбокані наочно це продемонстрували.

- Чи з вини голкіпера полтавців Богуша пропущено третій м'яч?

— Якби він його зловив, Стаса можна було б одразу брати до збірної України. На нормальному газоні якісь шанси ще мав би. А так — ні.

- Мбокані став основним форвардом «Динамо» — Кравець сидітиме у запасі?

— Не став би категорично стверджувати.

- Але ніхто не зрозуміє, якщо сенегалець не гратиме у наступному матчі після того, як забив у попередньому два голи.

— Ребров не повинен думати, зрозуміють його чи ні. Він дбає про інтереси команди. Поки виходить дуже непогано. Зараз «Динамо» має двох класних форвардів. Справа Реброва — «розрулити» цю ситуацію так, щоб ніхто не ображався, якщо сидітиме у запасі.

Роман Шахрай