В останньому домашньому матчі 2014 року проти донецького «Металурга» динамівцям потрібна гаряча підтримка вболівальників!
5 грудня подякуй команді Сергія Реброва за хороший сезон - прийди на НСК «Олімпійський» та зігрій хлопців своєю підтримкою.
В останньому домашньому матчі 2014 року проти донецького «Металурга» динамівцям потрібна гаряча підтримка вболівальників!
5 грудня подякуй команді Сергія Реброва за хороший сезон - прийди на НСК «Олімпійський» та зігрій хлопців своєю підтримкою.